Nedavno sam kupio rabljeni SE W810i.
Sve radi super
Vec doslovno 3 sat citam vaše postove o patchevima, flešanju, firmware itd...
Toliko sam toga procitao da sam se potpuno izgubio
Kvragu!
Mene samo zanima da li postoji "nešto" da poboljša kvalitetu video snimka
Maximalna rezolucija w800i je 176x144.
Sad da li je moguce "podignut" tu rezoluciju i da li je moguce poboljšati sliku kratkih video snimaka.
Skinuo sam ""k800i_gnus_5[9]camdriver"" u njemu je jedan fajl camdriver0.dat
Kako i gdje to staviti u mobitel? Da li ce slika biti bolja?
Nije mi koliko do kvalitete slika, želim samo poboljšati kvalitetu video snimaka.
molim vas objasnite mi kako i šta trebam napraviti da slika bude bolja. Procitao sam gomilu vašim tutorijala i zkroz sam se izgubioŠta sad da napravim?
Zahvaljujem!
Zaboravio sam ovo napisati: Konfiguracija CLDC-1.1
Postavke: MIDP-1.0 MIDP-2.0
Ja zbilja pojma nemam što to znaci![]()





Bookmarks