c nije sigurno, probaj s 2 i 5, ako ne moze samo 2. ako ni to ne uspije, provjeri drivere od usb-a
Znam da je glupo pitanje ali svejedno cu ga postavit... KAKO SPOJIT W880i NA XS++??? kako bih stavio neke nove presvlake u player od w880i moram uc u mobitel koristeci xs++... uglavnom, kad kliknem connect na xs++-u mi pise da ugasim mob, drzim tipku "c" i spojim te da za sve to imam 30 sekunda... problem je u tome sto se w880i pali upravo na tipku "c" tako da svaki put kad pokusam spojit mob na xs++ on se upali umjesto da se spoji. Svugdje sam trazio odgovor na pitanje kako spojit taj mobitel na xs++ ali nigdje nisam nasao odgovor. S druge strane neki ljudi su mi rekli da pokusam spojit koristeci tipku 2 umjesto "c" pa sam to i pokusao al se dogodilo isto sto i prije: connection failed.
c nije sigurno, probaj s 2 i 5, ako ne moze samo 2. ako ni to ne uspije, provjeri drivere od usb-a
cvita
Probaj pogledati u SEUS-u kako ti tamo kaze da ga spojis... Isto tako ga spajas na xs++.
Npr. za M600 (koji nema klasicni "c"), on se spaja pritiskom na "c" na QWERTZ tipkovnici, neki se spajaju na @ tipku, itd.
Prema ovome drzis samo "2" (to je pisano prije godinu i pol, valjda su u SEUS-u sad promjenili)...
"Problem upravljanja kvalitetom ne proizlazi iz onoga što ljudi ne znaju, već iz onoga što misle da znaju."
Philip B. Crosby
Darujte krv! Gdje? Pitanja i odgovori.
Bookmarks