Apple jos nije konkurentan jer u ponudi ima prakticno jedan uredjaj,ali ako prosiri ponudu....sjeti se samo iPoda.
Eto, kako sam nedavno objavio financijske rezultate nekih proizvodjaca, odnosno broj prodanih uredjaja u Q3, 2008. reko da mozda malo to i prokomentiramo. Procitat ih mozete na ovom linku
Ukratko:
Sony Ericsson - 25.7 miliona uredjaja
Samsung- 51.8 miliona
LG- 23 miliona
Nokia 117.8 miliona uredjaja
Apple- 6.1 milion uredjaja
Eto, svi govore o Appleu kao opasnom konkurentu, no sve se svodi na brojke, mislim da Apple napravi jos 3-4 medju modela iPhonea, trebalo bi mu cjelo desetljece da ugrozi monopol Nokie. Zanimljivo je i kako je Samsung jak, a i LG stize Sony Ericsson.
Apple jos nije konkurentan jer u ponudi ima prakticno jedan uredjaj,ali ako prosiri ponudu....sjeti se samo iPoda.
Po ovim podacima bi se zakljucilo da Apple proda vise iPhona nego Motorola svih uredaja skupa?
FORD FOCUS RS500
I like it!
a nokia proda vise nego svi glavni konkurenti skupa
no moran priznat da bi samsung uskoro mogao gadno priprjetit nokiji jer pocinje izdavat fenomenalne mobitele
a tu je i apple koji se sve vise prodaje
jos da se uredjaji mogu kupiti bez ugovora i cuda ja mislin da bi apple masu vise proda
Bookmarks