Pa iskreno - mislim da ne bi trebao imati problema s priznavanjem garancije (jer mob nema vidljivih ostecenja).
uzeo danas jos jedan ku990, prek njuskala, i zajebo me lik, mamicu mu, naci cu ga kad tad, nije lijepo za*ebat ljude,prati forum jer je reko da ovdje pogledam za otkljucavanje..
uglavnom, mobitel je star mjesec i pol dana, al je bez crtice na sebi, folija na ekranu, kutija, nemam racun, al garancija ovjerena s datumom kupnje,kodiran na tele2..
sve funkcionira na mobitelu,isprobao na kratko, no kasnije doma, skuzio da ne radi blic siguran sam da ne radi jer imam jos jedan ku990 kod sebe, tako da znam da je ukljucen, kad se slika s blicem slika je malo zelenija nego obicno..
pokvareno od lika sto nije rekao to, ako se ne javi na mob bolje da ga ne nađem, a blizu je..
--nadam se da ce to rjesit u servisu? jel imao ko slican slucaj, bilo mi je cudno isprobavat jer je mob bez crtice pa ne bih rekao da je padao il takvo nesto.. jel moguce da nađu neku caku da ne prime mobitel pod garanciju? i u koj servis da odem , planinska2, to je kod heinzelove, usput mi je sutra..
Zadnji uredio dubrava : 07-01-2009 u 02:36
bio nekad oglas...
Pa iskreno - mislim da ne bi trebao imati problema s priznavanjem garancije (jer mob nema vidljivih ostecenja).
Forumaš godine :)
planinska ne radi više..moraš u rugvicu...m-san
samsung x460--samsung d-600--nokia 6288--n73--n91me-v630i-6288-lg ku990, s.e g700-lg kf750 + hp ipaq 114
ma bio u planinskoj ne radi,odem na zitnjaka agramservis da bi mi lik reko oni nisu za tele2..tele2 je jedino u skorpikovoj.najdalje bas,do jankomira cu tek u subotu moc,trebam provjerit dal rade.
bio nekad oglas...
odi u m-san..nitko ti i nebude uzeo...
samsung x460--samsung d-600--nokia 6288--n73--n91me-v630i-6288-lg ku990, s.e g700-lg kf750 + hp ipaq 114
zasto mislis, rekli su mi na zitnjaku da odem u ecos u skorpikovu da su oni za tele2 opredijeljeni... a i bolje ak mogu u m-san ak je blize,ima samo u buzinu jel? i tamo ce ziher primit mob?
Zadnji uredio dubrava : 07-01-2009 u 20:20
bio nekad oglas...
u buzinu nije servis nego u rugvici..
samsung x460--samsung d-600--nokia 6288--n73--n91me-v630i-6288-lg ku990, s.e g700-lg kf750 + hp ipaq 114
da , zvao sam u rugvicu heh servis, to mi je cak i najblize, i kaze lik pa trebali bi primit, da ce me prespojit da pitam sigurno i nitko se ne javlja na taj drugi broj.. pa sam zvao skorpikovu ecos, i tamo mi spominje isto taj m san al u principu mogu i kod njih ostavit, al kad je cuo da je na tele2 lockan kazu da se inace ide kod njih, da su samo oni za tele2, tak da cu izgleda morat tamo ic, kad ovaj u rugvici ne zna rec..vidjet cemo, samo gubim vrijeme, valjda necu pun q cekat na mobitel
edit: da ne dizem temu, popravljen je blic,moro ic u skorpikovu, znaci ne treba bit racun, samo ovjerena garancija, cak mogu i dekodirat mob da garancija i dalje vrijedi,spica
Zadnji uredio dubrava : 20-01-2009 u 01:44
bio nekad oglas...
Bookmarks