Bok, novi sam na forumu. Nigdje nisam moga naći odgovor na moje pitanje pa zato otvaram novi thread...

Pitanje je: da li se na Nokia E51 može aktivirati usluga BB connect??
Koristim T-mobile mrežu (u Hrvatskoj)!

Gledao sam po stranim forumima i tamo piše da može, ali javilo se dosta ekipe kojoj usluga nije radila, ovisno o tome koju mrežu koriste.

Pa me zanima da li ta usluga radi na T-mobile u Hrvatskoj??