ja mislin da se ne moze samo on zamjenit (mislin da ide novi display)
pricekaj da vidis sto ce ti ostali rec
Evo ovako uzeo ja da promijenim oklop sve komplet... a kako mi je display jednom bio u banani nisam bas pazio na njega... i sad mi je opet ostiso... a radi se o onom flatu gdje su sve one veze i kontakti.... e to se u mene sve poguzvalo tako da sad imam display normalan ali nemam svijetla na njemu...
sad mene samo zanima da li se moze kako zamijeniti taj flat ili moram kupiti novi display????
###1410989180026
ja mislin da se ne moze samo on zamjenit (mislin da ide novi display)
pricekaj da vidis sto ce ti ostali rec
☻/ Ko je retardiran
/▌ neka digne ruku
...nema zasebnog mjenjanja - sve je u kompletu...
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..
zahvaljujem!!!
jbg opet problemi... nakon sto je covjek stavio novi onaj display... mob malo radio normalno a onda pobudalio... nekad radi bez svijetla... nekad samo bijela pozadina a nekad nea nish na njemu a nekad nekake bijele crtice izbacuje nevjerovatno!
Zadnji uredio tnt_tunja : 03-10-2008 u 17:28
###1410989180026
Bookmarks