Join Today
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Threaded View

  1. #1
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    K750@W800, resetira se cim se ubaci mem.kartica

    Kolega ima jedan K750, prije negdje godinu i pol se poceo resetirati cim mu je mem.kartica u slotu. Onda smo napravili SEUS update i to je pomoglo na neko vrijeme, no ubrzo se problem vratio. Danas sam mu stavio W800 soft, misleci da je problem cisto softverski, no nije nista pomoglo. Probali smo napraviti i master reset, bez rezutata. Ima li tko neku ideju sto bi jos mogli pokusati?

    Mob je inace CID36, trenutno je gore W800 R1BC002. Jos jedna napomena, mob je prosao kroz sve i svasta, i sad je onaj papiric na bateriji prilicno crven. Baterija inace radi dobro, no najvise me strah da nije problem sa nekom korozijom...
    Zadnji uredio ravilov : 15-06-2008 u 21:09


 

Slične teme

  1. 8GB kartica u W800?
    By karatekid in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 24-02-2008, 11:02
  2. K750 spajanje - pc se resetira
    By ctodorov in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 18-06-2007, 11:21
  3. K750 na w800
    By FatalERROR in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 21-02-2007, 22:13
  4. W800 crkla memory stick kartica
    By Hetfield in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 33
    Posljednji post: 02-02-2006, 00:31
  5. K750 u W800
    By Inovator in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 50
    Posljednji post: 14-12-2005, 22:45

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove