Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6
  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Dubrovnik,Gabrili
    Mobitel
    iPhone 3GS 32GB,N95 8gb
    Operater
    T-Mobile,Tele2
    Godina
    33
    Postova
    322
    Bodovi
    7.463
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.463, Nivo: 20
    Bodovi: 7.463, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    W960, kako spremati multimediju primljenu sa BT izravno na karticu?

    Prijatelj mi je kupio w960,sad problem je u tome što što god prebaci preko bluetooth-a mu se sprema u primljene SMS-ove i onda on treba prebacivat(pjesme,videe,slike zavisi što je prebacio)u foldere u moje datoteke

    može li se to kako maknuti tj. da se odmah prebaciva u moje datoteke?
    Zadnji uredio drama : 09-08-2008 u 17:33
    MILAN IS THE BEST!!!!!!!!!ROSSONERO!!!!!!!!

    http://www.red-gsm.net/index.php

  2. #2
    Najčlan 2009. Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger Second Class250 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S10e
    Operater
    A1
    Godina
    33
    Postova
    3.010
    Bodovi
    50.075
    Nivo
    54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mislim da se ne može

    Na n73 se to rješava tako da se odabere da se poruke spremaju na karticu, ali w960 nema karticu pa onda ništa od toga.

    Neka me netko ispravi ako nisam u pravu
    ˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Dubrovnik,Gabrili
    Mobitel
    iPhone 3GS 32GB,N95 8gb
    Operater
    T-Mobile,Tele2
    Godina
    33
    Postova
    322
    Bodovi
    7.463
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.463, Nivo: 20
    Bodovi: 7.463, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    na onom forumu piše da je tako na svim symbian mobitelima??
    MILAN IS THE BEST!!!!!!!!!ROSSONERO!!!!!!!!

    http://www.red-gsm.net/index.php

  4. #4
    Najčlan 2009. Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger Second Class250 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S10e
    Operater
    A1
    Godina
    33
    Postova
    3.010
    Bodovi
    50.075
    Nivo
    54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pa, valjda je.
    A na onima koje imaju memorijsku karticu se to rješava na način koji sam naveo u postu iznad.
    ˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs

  5. #5
    Diplomirani n00b Postignuća:
    VeteranTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Prestigio PAP5044 Duo, X8
    Operater
    VIP, TELE2
    Godina
    44
    Postova
    1.390
    Bodovi
    33.410
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Postoji nacin da se snima direktno na d disk (ili karticu), ali za to je potrebno hackirati mobitel. Onda ti snima u isti folder, samo na d disk (tocnije u d:/shared/obex folder umjesto na c:/shared/obex folder).
    "Problem upravljanja kvalitetom ne proizlazi iz onoga što ljudi ne znaju, već iz onoga što misle da znaju."
    Philip B. Crosby

  6. #6
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    NG
    Mobitel
    Poklonite neki plizz! :)
    Operater
    Sve u jednom
    Postova
    136
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da, tako je nazalost na svima symbianima ali navikne se.
    Muzik M V220> S C55> SE W800> S D600> SE K800i> SE K750i> N 6170> N 2610> SE K530i> RAZR2 V8> N N80> SE K530i@W660i> SE K850i>N73> SE K530i>LG KG320>N 6300i>S i900>N 5800>Samsung Wave


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Kako otključati memorijsku karticu
    By triada in forum Nokia
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 16-11-2012, 15:18
  2. [6600] kako odabrati melodiju primljenu BT-om za ringtone
    By tajanaimario in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 20-11-2007, 01:01
  3. D600-Kako na Mem.karticu prebaciti mp3-ice
    By melanctha in forum Samsung
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 28-09-2006, 20:02
  4. mozzila fire fox ne želi spremati toolbare
    By Sipe in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 18-09-2006, 18:23

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove