Pozdrav svima
imam nokiu 6280 i danas mi se desilo da mi je stigla poruka i ja da pogledam kad ono na ekranu samo dio bijele boje a ostatak crn.Mob zvoni kada me neko zove i prima poruke ali ekran kao da je pregorio
evo slike u prilogu