pozdrav svima!
evo flashao sam (main i fs i customize)
svoj k750i (red cid 49) na w800i.....
Sada me zanima na koji nacin mogu promjeniti taj glupi, tihi i ......
sound rokovnika, kalendara....
pozzz!
pozdrav svima!
evo flashao sam (main i fs i customize)
svoj k750i (red cid 49) na w800i.....
Sada me zanima na koji nacin mogu promjeniti taj glupi, tihi i ......
sound rokovnika, kalendara....
pozzz!
Bookmarks