Bok majstori,
imam problem i nadam se da ce te mi moci pomoc.
Dobio sam za rodjendan sony ericsson w890i ali nazalost ga je moja zena kupila od t-mobile-a a ja imam pretplatu na tele2.
Da li se moze (i sto je najvaznije, kako) prebaciti sa jednog operatera na drugi u kucnoj radinosti?
Nisam to nikada radio ali mi dobro ide rad na pc-u pa mislim da uz dobra ojasnjena uspio u tome (naravno, ako se moze).
uzadjem se u vas majstore i pozravljam sve na forumu (a pogotovo one koje ce mi odgovoriti)
Bok!
Postoji vec gomila tema o dekodiranju, kao i posebna tema za patch unlock, pa nije trebalo otvarati novu. Takodjer postoji hrpa tema o alatima za pristup mobitelu, manje-vise je sve u njima objasnjeno. Vidim da si novi, ali drugi put ipak prvo koristi pretrazivanje.
Konkretno, "u kucnoj radinosti" mozes napraviti jedino patch unlock, no W890 je DB3150 platforma, znaci prenova i nije jos probijena, na njega se "od doma" jos ne mogu stavljati patchevi, pa dakle ni otkljucati ga ovom metodom.
Preostaje ti jedino cekati da probiju i tu zastitu ("samo sto nije", kazu), ili odnijeti nekom unlockeru da ti otkljuca (vjerojatno isto patch metodom, ali unlockeri imaju drugu opremu i softver, pa mogu to).
![]()
Bookmarks