Prije pola sata dobio sam na SMS poruku

"Osvoji 500 kuna na svom racunu na natjecanju na Tele2 mobilnom portalu. Klikni ovaj link i saznaj vise...."

Izbrisao sam poruku i onda mi je za dvadeset minuta stigla opet. Sve mi nekako smrdi na reprizu Vipove igre s Cliom.