Zna li itko zasto stalno one dvije glavne tipke za meni i imenik vibriraju kad ih se dotakne??
Postoji li sansa da se to iskljuci nekako??
Zna li itko zasto stalno one dvije glavne tipke za meni i imenik vibriraju kad ih se dotakne??
Postoji li sansa da se to iskljuci nekako??
IF YOU CAN DREAM IT, YOU CAN DO IT..... LIFE IS LIKE A BOX OF CHOCOLATE ....
Bookmarks