evo, jedan dan, dosadno mi bilo pa vrtim onaj poklopac baterije, otvori, zatvori.... otkrim nešto sumnjivo - baterija mi se napuhnula, odem do frendice koja ima T290i (imaju istu bateriju) nije napuhnuta, jucer kod frenda ima isto 2 iste baterije, nijedna nije napuhnuta.

punim bateriju cjelu noc, no i taj frend isto, a mislim da i frendica.

evo, searchajuci forum, naletih na ovo:

= Citat = Izvorno postao Sljaka Pregledaj post
Ako se je baterija napuhnula, onda znači da je otišao regulator punjenja i da se je previše zagrijala kod punjenja pa su se razvili plinovi koji su našli put van tamo di je plastika najslabija. Sreća u nesreći je ta da je taj regulator smješten u samoj bateriji pa zamjena baterije rješava stvar.
jeli to opasno? mogu li i dalje koristiti tu bateriju? postoji li šansa da mi baterija pukne?

BTW. koliko košta original baterija (kopija = 60-70 KN)
baterija mi traje 30 min uz igranje igrice

Hvala!