Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Hybrid View

  1. #1
    Moderator Postignuća:
    SocialVeteranOverdrive25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Korčula
    Mobitel
    Xiaomi 14T PRO
    Operater
    A1
    Godina
    40
    Postova
    3.731
    Bodovi
    46.210
    Nivo
    52
    Bodovi: 46.210, Nivo: 52
    Bodovi: 46.210, Nivo: 52
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    V360 Brisanje zakljucanih Web sesija

    Dakle,prihvacam samo PROVJERENE tutoriale.
    Radio sam s p2k tools 0.8.6,usao u web sessions i stisnuo load from phone,a on veli This feature is not supported by phone. I,kako meni vrag nije dao mira,ja lijepo na svih onih 10 web sesija nakacim kvacicu na allow delete,stisnem apply,i restartam mob. Sad kad udem u web sesije nema nijedne,a nove ne prihvaca tj nema nikakve mogucnosti da ih rucno stavim. Kad ih zatrazim od T-com-a, one stignu,al mob ih odbija... Sad cu ponovno flashat da se sve vrati na staro,a vi pomagajte kako da obrisem one dvije iz moba koje ce doc s flashom. Kopaju mi oci iako mi ne smetaju...

  2. #2
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vinkovci
    Mobitel
    motorola milestone
    Operater
    Vip
    Postova
    103
    Bodovi
    10.731
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.731, Nivo: 24
    Bodovi: 10.731, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mislim da sam ja koristio "Seemplayer 2.9", malo se buni, ali odradi ono što treba.
    Pod "Files - Vxxx files - WebSession (web session unlock)" otvoriš onu koju hoćeš otključati - možda je prvo treba prebaciti na komp i poslje vratiti, ne sječam se dobro - otključaš, spremiš i onda iz menija na mobu obrišeš, jer ti onda da opciju za brisanje.
    povratak motoroli :)

  3. #3
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2003
    Lokacija
    U kući
    Mobitel
    SE: C905, P1i
    Operater
    098, 091
    Postova
    921
    Bodovi
    14.525
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.525, Nivo: 29
    Bodovi: 14.525, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dvije opcije koje sam ja koristio su:1. več navedeno izbrišeš websesion u a/ i restartaš mob morale bi se sve websesije izbrisati.
    2. uz pomoč leaderGLflex editora možeš izbrisati, skinuti zaštitu pa izbrisati ručno u mob-u .
    www.karate-nedelisce.hr

    "Zaklela se zemlja raju da se sve tajne (laži) doznaju"

  4. #4
    Moderator Postignuća:
    SocialVeteranOverdrive25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Korčula
    Mobitel
    Xiaomi 14T PRO
    Operater
    A1
    Godina
    40
    Postova
    3.731
    Bodovi
    46.210
    Nivo
    52
    Bodovi: 46.210, Nivo: 52
    Bodovi: 46.210, Nivo: 52
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O.K, hvala vam. Pokusat cu popodne!

  5. #5
    Moderator Postignuća:
    SocialVeteranOverdrive25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Korčula
    Mobitel
    Xiaomi 14T PRO
    Operater
    A1
    Godina
    40
    Postova
    3.731
    Bodovi
    46.210
    Nivo
    52
    Bodovi: 46.210, Nivo: 52
    Bodovi: 46.210, Nivo: 52
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo uspio sam s LeaderGL FlexEditorom. Ako netko treba za V360 postavke za T-mobile (TM HR GPRS,TM HR Internet,i TM HR MMS) nek se javi ovdje ili na PM!
    THX!


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Brisanje web sesija iz v3x
    By mario.zd in forum Motorola
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 06-02-2007, 00:21
  2. Motorola L6 - brisanje zaključanih datoteka?
    By branxo in forum Motorola
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 07-05-2006, 13:24
  3. Odgovora: 24
    Posljednji post: 14-04-2006, 09:57
  4. Mjenjanje i brisanje zakljucanih stvari na v525
    By ihaladin in forum Motorola
    Odgovora: 153
    Posljednji post: 09-12-2005, 19:35
  5. brisanje zakljucanih web sesija
    By jure in forum Motorola
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 14-03-2005, 16:28

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove