Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6
  1. #1
    Banned Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    BL
    Mobitel
    .:SGH-E250+1GB:.k320,cx70
    Operater
    M:TEL
    Postova
    830
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Kako prebaciti posjecenje stranice sa IE ili mozila na novi WIndows?

    Malo je zeznut naslov,heh ,ali me valjda svatate.
    Znaci treba mi da prebacim coockise(posjece stranice,zapamcene acc i to) u novi windows.e sada kako to uraditi?jel treba prebaciti ono iz aApplication Data ili sta?
    Pls help.
    Tnx unaprijed.

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2004
    Mobitel
    Galaxy S4 I9505
    Operater
    V)(P
    Postova
    643
    Bodovi
    22.664
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.664, Nivo: 36
    Bodovi: 22.664, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Otvori Internet Explorer

    File - Import and Export -Next-Export Favorites - Next - Next-

    pogledaj gdje ce spremiti bookmark.htm...

    Next - Finish


    Pronadi bookmark.htm i preimenuj ga u bookmarks.html

    jer ces taj file ubaciti u profile folder od Mozilla Firefox

    i to folder Profile

    C:\Program Files\Mozilla Firefox\defaults\profile

    ako imaš u profile folderu fajl bookmarks.html, možeš taj obrisati prije stavljanja onoga gore navedenog.

    Ako zelis kasnije ubacit u IE onda samo na import umisto eksport i eto!
    FORD FOCUS RS500

    I like it!

  3. #3
    Banned Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    BL
    Mobitel
    .:SGH-E250+1GB:.k320,cx70
    Operater
    M:TEL
    Postova
    830
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ma da ali ja necu favorite nemam nista u favoritima nego znas ono posjecene stranice di ti sacuva link kao odes goo pa pokaze google.com i to i za accounte da nemoram za svaki site opet upisivat.

  4. #4
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2004
    Mobitel
    Galaxy S4 I9505
    Operater
    V)(P
    Postova
    643
    Bodovi
    22.664
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.664, Nivo: 36
    Bodovi: 22.664, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da, da kuzim.
    To ces ucinit na indentican nacin, samo sto ti pod file - impor and export pise export cookies.
    FORD FOCUS RS500

    I like it!

  5. #5
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    ~root
    Mobitel
    Samsung S5230 + 2GB
    Operater
    Eronet
    Postova
    152
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    i ako oces ubaciti inport cookies
    Nokia 6060 -> Nokia 6030 -> Samsung e700 -> Samsung -> e800 -> Sony Ericsson k510i -> Sony Ericsson k700i -> Samsung e250 -> Samsung j700 -> Samsung e250(again) -> Samsung S5230 - tocco lite

    :)

  6. #6
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    podrum, brate...
    Mobitel
    K800, K320i, 6080
    Operater
    VIP/T-Mobile
    Godina
    39
    Postova
    417
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ili jednostavno nađeš mapu u koju ti sprema sve te kukise, i samo ih kopiraš nekamo, pa ih kasnije vratiš


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. kako prebaciti sa miniDV na PC
    By kamera in forum Digitalne Video Kamere (Camcorders)
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 22-08-2010, 10:51
  2. D600-Kako na Mem.karticu prebaciti mp3-ice
    By melanctha in forum Samsung
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 28-09-2006, 20:02
  3. Kako brzo prebaciti podatke na MMC
    By Moby in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 28-04-2006, 15:40
  4. Kako prebaciti mp3 sa n3650
    By lili in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 20-07-2005, 10:43

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove