hm.. e pa sada po meni je najbolja marka toshiba i hp a tek onda dolaze ode ljeve,nemora znaciti koliko para toliko i muzike pogledaj se valjda znas kaj je bolje po konfiguraciji ako su isti skoro onda radje uzmi toshibu ili hp ja sma imao siemense niej mi se svidjao,sada imam toshibu


Odgovori uz citat

Bookmarks