Pa najjednostavnije bi ti bilo otići negdje do centra di je kupljen (ako je) . Kažeš im broj telefona koji se koristio u njemu. Niti ti ne treba račun , mogu oni naći mobitel po IMEI-u.
Druga opcija bi bila kupiti na ebayu ili negdje unlock code al to je nekih 30 eura pa ne vjerujem da ti se baš isplati za taj telefon isto kao i otključavanje u servisu...


Odgovori uz citat
Bookmarks