dj nek neko ovo objasni,treba i meni!!!!!!!!
Video sam na Stranim forumima da postoji mogucnos da se memorija C55-ice otkljuca i da se preko malkice modifikovanog data kabela preko PC-ja na telefon upisuju melodije,aplikacije itd..
E problem je sto su sva upustva konfuzna!!
Koji programi su potrebni, kako prepravti kabel, dali ce to unistiti podatke koji su vec u memoriju, kako backup-ovati podatke sa telefona na pc itd... itd...
Ako neko zna nek objasni?
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
dj nek neko ovo objasni,treba i meni!!!!!!!!
Navodno se radi o istom načinu kao i kod M(T) 50 , ali nije još provjereno.Strpite se malo , strani forumi nisu baš uvijek pouzdani.
In vino veritas !
Omnia mea mecum porto !
Alea iacta est !
Bookmarks