Kupujem svoj prvi dslr i izbor sam sveo na dvije opcije:

400d+17-40mm f4 L ili d80+sigma 18-50mm f2.8 hsm

Kasnije mislim uzeti canon 100mm ili nikon 105 makro, ovisno o pobjedniku gore navedene kombinacije.

Svaki savjet dobrodosao, unaprijed hvala.