Join Today
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Threaded View

  1. #1
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    118
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Novi PDA i Divx još uvijek reenkodirati?

    Dali ovi noviji uređaji npr. IPAQ 4240 i dalje zahtijevaju reenkodiranje filmova na 320x240 ili se može originalni divx sprašiti na karticu i gledati bez problema?Mislio sam budući su novi procesori jači da bi to moglo ići i bez reenkodiranja?Koji maximalni bitrate mogu progurati?Koliko dugo traje baterija prilikom gledanja filmova?
    Hvala.
    Zadnji uredio fukmondo : 27-12-2007 u 00:30


 

Slične teme

  1. Najbolji NFS uvijek u novim postovima
    By MrBlc in forum Pravila / Obavijesti / Prijedlozi
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 03-12-2007, 22:27
  2. Vipov Web.sms? jos uvijek besplatan?
    By blue_soul in forum A1
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 12-08-2007, 19:07
  3. Broj postova: uvijek 32 !?
    By maxtheboss in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 08-03-2007, 23:38
  4. Japanci uvijek posebni u SE!!
    By VuKi in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 09-01-2007, 18:05
  5. Uvijek dostupne melodije
    By mobster in forum Općenito
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 14-09-2002, 22:39

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove