Bio mi je mobitel prikopčan na kompjuter i odspojim ga i samo najednom mi počinje titrati ekran.Probam ugasiti/upaliti, opet ista stvar (doduše malo slabije...).
Jel mi flat odlazi ili ekran?
Kolko bi bio popravak?
Bio mi je mobitel prikopčan na kompjuter i odspojim ga i samo najednom mi počinje titrati ekran.Probam ugasiti/upaliti, opet ista stvar (doduše malo slabije...).
Jel mi flat odlazi ili ekran?
Kolko bi bio popravak?
Bookmarks