e ovako,ovaj mob je najbolji koji sam dosad imao tako da bi cijenio vasu pomoc

jucer mi je iskocio feder u mehanizmu za preklapanje,barem mi tako kaze frend,pa me zanima jel se to moze rucno popravit,jer frend mi reko da moze

gledo sam neke tutoriale na i tu na forumu al nisam nista nasao vezana za taj feder,tak da se nadam da mi neko od vas moze pomoc

ako nista drugo jer zna netko koliko kosta popravak takvog kvara