Jučer sa napravio update sa sony ericsson stranice za svoj V630i (detaljno sam sljedio sve kaj su mi rekli) i nakon toga su neke stvari krenule u krivom smjeru!!!
Ne bilježi mi zadnje pozive (ni primljene ni odlazne ni propuštene)
Kad udem u imenik na jednom djelu samo se ugasi i ponovo upali..
I aplikacije koje sam imao su mi se utrostručile!!!
Molim pomoc kaj da napravim... Mobitel je star 3 mjeseca i ima Vodafone izbornik(ako to kaj znaci)


Odgovori uz citat
Bookmarks