Prije svega isprika ako ovako nesto vec postoji. Trazio sam ali nikako naci sto mi treba, a i realno ne snalazim se bas najbolje u SE mobitelima.
Dakle imam w580 Cid53 Red. Mobitel je vrlo tih kad razgovarate s nekim u malo bucnijim uvjetima gotovo da je nemoguce cuti sugovornika. Zvono je jako glasno i s tim nemam pogovora, ali ovo nikako nije dobro.
Inace mobitel sam nedavno kupio (na crnjaka) i pri prvom spajanju sa XSom mi je izbacio nekakvu gresku GDIF (jel se tako pise?) sto me poprilicno brine (nestko u stilu G... nije u skladu sa IMEI brojem). Koliko sam uspio procitat ovo je nesto kao da mi je napisao poruku "kupili ste mobitel koji je u banani i nema sanse da ga vratite u normalu" ...
Uglavnom pitanja su ...
1. Da li je ovaj neskald G... i IMEIa gadna greska?
2. Nevezano za broj 1. da li se moze nekako rjesit taj zvuk u slusalici jer osim toga telefon radi odlicno?
Hvala puno
Zadnji uredio Inovator : 06-02-2009 u 03:00 Razlog: znas i sam zasto
1) Prolistaj ostale modding teme. Izbacio ti je "GDFS name does not match IMEI name", to se nekad zna desiti, pogotovo za CID53, i nije nista strasno.
2) Slab zvucnik moze biti i hardverski problem. Ako nije, onda bi se moglo rijesiti drugim acoustic driverima.
Zadnji uredio Inovator : 06-02-2009 u 03:03
Bookmarks