pitanje iz naslova
zato jer su mi slova fakat prevelika, kad pisem sms- vidim samo dva reda
jel mogu uploadat neke manje fontove ili nekak to ispravit
hvala![]()
pitanje iz naslova
zato jer su mi slova fakat prevelika, kad pisem sms- vidim samo dva reda
jel mogu uploadat neke manje fontove ili nekak to ispravit
hvala![]()
˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs
Bookmarks