Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 37

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialYour first Group31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2005
    Lokacija
    Osijek, JugII<&>Retfala
    Mobitel
    SAMSUNG GT-M8800 Pixon
    Operater
    TELE2
    Postova
    2.017
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    [6270, 6280, 6233, 6131] MobyExplorer v2.1

    Ako može symbian zašto nebi mogao i dummy s40

    http://www.novamobile.net/posts-q17-last.html
    "Prijateljstvo je neopisiv luksuz
    biti s nekim da se osjećamo potpuno sigurno,
    bez da odlučite vagati misli ili riječi."
    George Eliot

  2. #2
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Jan 2003
    Lokacija
    Pozivni 058
    Mobitel
    Puna ladica
    Operater
    T-Vip2
    Godina
    54
    Postova
    3.113
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    I, jesi instalirao? bas me zanima kak to radi u praksi i kakva je brzina programa ili je sporo do bola

  3. #3
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    OsijeK
    Mobitel
    N8310, iPhone 5S
    Operater
    t-moBajL
    Postova
    594
    Bodovi
    11.431
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.431, Nivo: 25
    Bodovi: 11.431, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eo ja skinuo i instaliro

    vec sam imao taj prog. prije ali trial...ovaj je kraknut i turbo brzzzz
    dakle, od samog ucitavanja...samo blicne i vec je tu...pa sve do rada...sve leti
    jedina mana, barem za mene je sto je sve turbo sitno, mogao je font biti malo veci
    inace, jako koristan program za java fonove !
    konacno imamo COPY func. u s40 !
    RoBee

  4. #4
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialYour first Group31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2005
    Lokacija
    Osijek, JugII<&>Retfala
    Mobitel
    SAMSUNG GT-M8800 Pixon
    Operater
    TELE2
    Postova
    2.017
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Drug Mile
    I, jesi instalirao? bas me zanima kak to radi u praksi i kakva je brzina programa ili je sporo do bola
    EE tek sada vidim tvoj post!
    Program je strašno brz ali kao kolega kaže mali font,ali je to ok kada ima dobru pozadinu.
    A kod mene me nešto drugo muči na 6233 za svaku akciju on traži dozvolu,pitam se dali se to može isljučiti!

    EDIT:
    Jedna zanimljivost je da kada pogledamo veličine memorije(preko programa>Properties C:/ & E:/) telefon i kartice one izgledaju veče nego tvornički definirane što je malo čudno jer su inače manje vrijednosti!
    Za telefon kaže da ima 7,44MB
    a za karticu od 64MB kaže da ima 65.39MB
    NICE
    Zadnji uredio VuKi : 28-10-2006 u 18:36
    "Prijateljstvo je neopisiv luksuz
    biti s nekim da se osjećamo potpuno sigurno,
    bez da odlučite vagati misli ili riječi."
    George Eliot

  5. #5
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    OsijeK
    Mobitel
    N8310, iPhone 5S
    Operater
    t-moBajL
    Postova
    594
    Bodovi
    11.431
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.431, Nivo: 25
    Bodovi: 11.431, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    da, to sam skuzio..i meni trazi potvrdu za svaku akciju a to bas i nije neka fora...
    -------------
    Enabling Access Permissions:
    Nokia Series 40 phones:
    Go to MobyExplorer->Options->Application access->Phone access

    Select Internet Access and set the access permissions to Never Ask.
    Select Read User Data and set the access permissions to Never Ask.
    Select Add and edit data and set the access permissions to Never Ask.

    If you don't have the option to set these to Never Ask, then you most likely installed the unsigned version of MobyExplorer or you don't have the Thawte root certificate on your phone. In this case you can set the permissions to "Session" or "Ask Always". Please go here for instructions on how to download the signed version of MobyExplorer, or go here information on how to check if you have the Thawte root certificate on your phone.
    Zadnji uredio robee : 28-10-2006 u 19:13
    RoBee

  6. #6
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    OsijeK
    Mobitel
    N8310, iPhone 5S
    Operater
    t-moBajL
    Postova
    594
    Bodovi
    11.431
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.431, Nivo: 25
    Bodovi: 11.431, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ova verzija nije dobro krakicana, tak da ne mozes odabrati ''always allowed''
    Zadnji uredio robee : 28-10-2006 u 20:27
    RoBee

  7. #7
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    zaBreG
    Mobitel
    6030
    Operater
    sve
    Postova
    148
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jebeno... samo mi je to falilo sa symbiana!!!

    nego, ima li netko registration key?? mozhda bi se tako mogli rjeshit ove gluposti shto stalno ispituje...
    One fine day in the middle of the night, Two dead men got up to fight, Back to back they faced each other, Drew their swords and shot each other...

  8. #8
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    ZG
    Mobitel
    Motorola Razr XT910
    Operater
    Tele 2
    Postova
    119
    Bodovi
    4.486
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.486, Nivo: 15
    Bodovi: 4.486, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja sam si skinuo onu gore verziju, crackanu i s keyom i program mi radi, ali kad ocu postavit sifru kaze mi da pristup nije dozvoljen i pita na svaki otvor datoteka dopustenje. Gledao sam u onim potvrdama ovlasti i ima nesto sto pise Thawte... i probao sam namjestit ali neide. Kako se to namjesti da neispituje stalno, gdje trebam nac u mobu????
    Molim za pomoc!

  9. #9
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Sloboština, Zagreb, Turopolje
    Mobitel
    HTC DesireHD
    Operater
    VIP
    Godina
    42
    Postova
    1.972
    Bodovi
    21.621
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.621, Nivo: 35
    Bodovi: 21.621, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thawte certifikat dobijes sa verzijom 5.92 softvera...
    Tko se ljuti, uvalim mu kruti...

  10. #10
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    ZG
    Mobitel
    Motorola Razr XT910
    Operater
    Tele 2
    Postova
    119
    Bodovi
    4.486
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.486, Nivo: 15
    Bodovi: 4.486, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da uspio sam skuziti. Radi mi program samo sto mi se nesvida kada zakljucam neki file onda mi vise nemoze otvoriti, jer ne podrzava taj format datoteke. Ali u redu je, jel ima mozda nesto slicno sto moze staviti zastitu na mape??
    Hvala

  11. #11
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    SeSvEtE
    Mobitel
    BB 8310,U900 Soul
    Operater
    VIP
    Godina
    34
    Postova
    500
    Bodovi
    6.958
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.958, Nivo: 19
    Bodovi: 6.958, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jel to postoji za 6230i u 208x208 rezoluciji???
    Nokia-5110.3310.3510.6070.6230.6260.6230i.6280.8910.8310 ..Motorola-v3.v3i.k1..LG-ke800..Samsung-s5230.d600.e900.u600.u900.i900 Omnia..HTC-Wilidfire..Ericsson-a1018s.t29s.. SonyEricsson-t310.v610.s500.k750.j300..BlackBerry-8310 Curve..Siemens-S65

  12. #12
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    SeSvEtE
    Mobitel
    BB 8310,U900 Soul
    Operater
    VIP
    Godina
    34
    Postova
    500
    Bodovi
    6.958
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.958, Nivo: 19
    Bodovi: 6.958, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ecstasy aka ex Pregledaj post
    jel to postoji za 6230i u 208x208 rezoluciji???
    ajde molim vas da neko uploada verziju za 6230i...
    Nokia-5110.3310.3510.6070.6230.6260.6230i.6280.8910.8310 ..Motorola-v3.v3i.k1..LG-ke800..Samsung-s5230.d600.e900.u600.u900.i900 Omnia..HTC-Wilidfire..Ericsson-a1018s.t29s.. SonyEricsson-t310.v610.s500.k750.j300..BlackBerry-8310 Curve..Siemens-S65

  13. #13
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2004
    Postova
    105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jel moze neko link dat na full verziju?
    ovi mi nerade

  14. #14
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2004
    Lokacija
    VG
    Mobitel
    HTC Desire
    Operater
    Vip
    Godina
    36
    Postova
    290
    Bodovi
    9.686
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.686, Nivo: 23
    Bodovi: 9.686, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ima li netko register code za taj program?

  15. #15
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    KŽ-VŽ (KC)
    Postova
    39
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jel zna netko kako dobiti hrvatska slova (č,ž,š...) dok se čita .txt file?

  16. #16
    Forumaš
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    18
    Bodovi
    4.131
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.131, Nivo: 15
    Bodovi: 4.131, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Takodjer imam isti problem opisan na prvoj stranici ovdje,no nemogu skinuti onaj moby explorer jer nemam comp i ovdje dolazim samo mobom preko opere,pa lijepo molim da mi netko pomogne i stavi link za nokiu 6280 koji cu moci skinut mobom odavde.Hvala unaprijed!

  17. #17
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Sloboština, Zagreb, Turopolje
    Mobitel
    HTC DesireHD
    Operater
    VIP
    Godina
    42
    Postova
    1.972
    Bodovi
    21.621
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.621, Nivo: 35
    Bodovi: 21.621, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pa ugrađeni browser
    Tko se ljuti, uvalim mu kruti...

  18. #18
    Forumaš
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    18
    Bodovi
    4.131
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.131, Nivo: 15
    Bodovi: 4.131, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dakle,nemogu uci u izmjenu imena fajlova moby explorerom jer mi mob odbija pristup,moze li mi tko pomoci molim lijepo?

  19. #19
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Sloboština, Zagreb, Turopolje
    Mobitel
    HTC DesireHD
    Operater
    VIP
    Godina
    42
    Postova
    1.972
    Bodovi
    21.621
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.621, Nivo: 35
    Bodovi: 21.621, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Trebaš postaviti permissione java aplikacija, a i možeš se poigrati sa Phoenixom. Piše ti na Berminovoj stranici više o tome (http://www.bermin.net/certproblems.html).
    Tko se ljuti, uvalim mu kruti...

  20. #20
    Hardcore forumaš Postignuća:
    31 days registeredVeteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    .........
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 8 Pro
    Operater
    099
    Godina
    51
    Postova
    670
    Bodovi
    14.543
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.543, Nivo: 29
    Bodovi: 14.543, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja na mojoj N6280 nemam taj certifikat! Imam Thawte Consulting(pty), vazi do 2013.!
    Zadnji uredio Sator : 02-08-2007 u 14:50
    U školu sam im´o ja petice sve, samo iz vladanja bogami ne!

  21. #21
    Forumaš
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    18
    Bodovi
    4.131
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.131, Nivo: 15
    Bodovi: 4.131, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja imam taj certifikat i kada ga aktiviram svejedno mi odbija pristup fajlovima,takodjer sam pokusao i sa programom Zeus ali ista stvar!Vidio sam da netko spominje verziju bez tog odbijanja pa dal tko moze stvit link za skinuti ali u formatu za mob,da nije zip ili slicno?

    A sad kuzim,kod mene na n 6280 u postavkama aplikacijama nije dopusteno citanje korisnickih podataka i zbog toga program nece!Da li tko zna moze li se to namjestit nekako drugacije osim u postavkama aplikacija jer mi tamo ne dozvoljava nikakvu drugu opciju osim nije dopusteno?
    Zadnji uredio Ico : 04-08-2007 u 16:40 Razlog: edit

  22. #22
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sve sam sredio skino sam ovaj vukijev samo me zanima kako zaključati određeni folder

  23. #23
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Sloboština, Zagreb, Turopolje
    Mobitel
    HTC DesireHD
    Operater
    VIP
    Godina
    42
    Postova
    1.972
    Bodovi
    21.621
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.621, Nivo: 35
    Bodovi: 21.621, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Folder ne možeš, samo file.
    Tko se ljuti, uvalim mu kruti...


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Java igre - rezolucija 240x320pix
    By scorpion in forum Općenito
    Odgovora: 148
    Posljednji post: 20-10-2010, 15:10
  2. Odgovora: 7
    Posljednji post: 11-02-2007, 20:46
  3. 6131 Vs 6233
    By ILOVETECHNO in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 13-11-2006, 21:12
  4. Nokia 6131 vs. 6233
    By mm22 in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 14-09-2006, 14:08

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove