U mnogobrojnim člancima objevljeno je ,od strane T-coma, kako kreću sa novom uslugom Maxphone a da je to ujedno počtak dual i triple play usluge.
Što mislite:
Hoće li ovo bit u ponudi do početka iduće godine?
Da li će dual usluga, sa naravnom novim adsl2+, stajati 150 kn što je već standardna cijena za 1 Mbit/s (iskon, optoma, amis..)
Da li će triple play usluga koštati više od 250 kn?
Da li će se ,pošto se radi o adsl2+ (24Mbps teorije), maxtv moći gledati bar na 2 televizije?
Da li će onima koji još imaju odraditi ugovor od maxadsl ili maxtv bit ponuđeno promjena ugovora, odnosno ukoliko uzmu dual ili triple play uslugu poništava im se stari a nastavlja se novi ugovor koji traje najmanje do isteka starog?
I NAJVAŽNIJE:
Hoće li ova usluga bit ponuđena svima koji i sada imaju i mogu imati maxadsl (a to je 90%hrvatske) ili samo onima koji već na svom području imaju konkurenciju?
1.) Bit će vjerojatno do tad, ako ne i prije.
2.) Ne, definitivno ne.
3.) Vjerojatno ne, ali tko zna, ipak govorimo o T-Comu.
4.) Da. Na dvije sigurno, na više ne znam.
5.) Ne. T-Com će vjerojatno uslugu realizirati kao zasebnu i prisiliti korisnike ili na prekid ugovora (te otplaćivanje ostatka ugovorenih razdoblja) ili čekanje završetka ugovora, jer govorimo o T-Comu ipak.
6.) Usluga će vjerojatno biti ponuđena tamo gdje su dostupne sve tri usluge - MaxTV, MaxPhone i MaxADSL, što znači da vjerojatno ispočetka ne, ali nakon par mjeseci bi trebala biti u većini krajeva koje T-Com pokriva.
Tko se ljuti, uvalim mu kruti...
Bookmarks