dakle, imam k610@w660 i u walkmanu u postavkama ima "svjetlosni efekti" i kad to ukljucim nis se ne dogada! jel se mozda mora to ubacit? ak mora jel ima tko???![]()
dakle, imam k610@w660 i u walkmanu u postavkama ima "svjetlosni efekti" i kad to ukljucim nis se ne dogada! jel se mozda mora to ubacit? ak mora jel ima tko???![]()
Koliko mi poznato to se odnosi na svjetlosne efekte na samom mobu koje valjda W660 ima. Ne znam za K610 da li ih ima ugrađene, ali ako ih nema, ne možeš niti aktivirati tu mogućnost.
U pravu si @frish...za to treba hardware...
w610 modded totally.....
1. fulao si podforum
2. objašnjeno je u temi za flashanje k610/k618/v630 u w660
3. može netko zaključat ovo?
.
Bookmarks