kad idem pokrenut neki program jednostano se izbijeli ekran i mob ponovno trazi mrezu ono kao da sam ga tek upalio... al ako i uspije uc od nekih programa onda se restarta pri izlasku iz programa??
Zasto mi se to događa??? kako da to riješim?
kad idem pokrenut neki program jednostano se izbijeli ekran i mob ponovno trazi mrezu ono kao da sam ga tek upalio... al ako i uspije uc od nekih programa onda se restarta pri izlasku iz programa??
Zasto mi se to događa??? kako da to riješim?
Bookmarks