imam spomenutu kameru i neznam kako bi ju spojila sa lapom IBM R52,i kako bi i sa kojim programom i sa kojim kabelom prebacila filmić bebe (jer je beba stigla) na cd ili dvd .molim vas za pomoć i unaprijed hvala
imam spomenutu kameru i neznam kako bi ju spojila sa lapom IBM R52,i kako bi i sa kojim programom i sa kojim kabelom prebacila filmić bebe (jer je beba stigla) na cd ili dvd .molim vas za pomoć i unaprijed hvala
Bookmarks