Ako se prilagodis na WM uzmi Samsung i600v.
znaci kupio bi nesto iz vip pretplatnicke ponude na prodiljenje ugovora na 24mj...
e sad prvo sam htio n95, al posto svi pljuju po njoj, vise ni sam nisam pametan... ne znam kakva su vasa iskustva, posto bas i nema puno korisnika n95. htio bi bar da mi batt izdrzi bar 12 sati intenzivnog koristenja.
bas sam malo pogledao tytn, zainteresirao me, pa ne znam vise sta bih uzeo...
preporuke?![]()
VK 1010-IO
Ako se prilagodis na WM uzmi Samsung i600v.
Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers.
www.gadgethive.com
ma prilagodljiv sam ja jako, i koristio sam i wm i symbianera podosta, malo cu pogledat tog sunga, pa bum videl... fala
VK 1010-IO
Bookmarks