Kako je prošlo mjesec dana molio bih poštovane administratore da mi omoguće korištenje forumom u cijelosti.
Žalba na ban nije bila moguća ali moram nešto reći. Koristio sam se pretežno oglansnikom iz tog razloga jer su ljudi na ovom forumu stvarno pošteni i nikad mi se nije dogodilo da me netko proba prevariti a i ja mislim da sam bio korektan prema svima koji su samnom trgovali.
To što nisam bio aktivan na ostalim dijelovima foruma je iz tog razloga jel baš i nema nešto previše pametnih tema u kojima bi raspravljao. Kad imam nešto pametno za postato to i napravim.
Kao student prava koji uz to radi svaki dan stvarno nemam vremena raspravljati na forumu o duševnom stanju vlatke pokos i sličnim temama.
Pozdrav i nadam se da ću se uskoro moći služiti forumom u cijelosti.
ovo veče pijem sve što teče
Za ovo nije bila potrebna zalba na kaznu vec sam PM bilo kojem adminu (najbolje onome kojega vidis online).
U svakom slucaju, pristup podforumu Oglasnik, ti je omogucen....
...a tema je![]()
" To every man there comes a time in his lifetime, that special moment when he is figuratively tapped on the shoulder and offered the chance to do a very special thing, unique to him and fitted to his talent. What a tragedy if that moment finds him unprepared or unqualified for the work which would be his finest hour."
Bookmarks