Da li netko zna kako pojačati zvuk u pozivu iznad tvornički specificiranog? Čini mi se da je zvuk i na najjačem još pretih u bilo kojoj situaciji kad ima vanjsku buku (bus, kafić, promet...).
Ima E61i, prije sam imao N73 i nisam imao ovaj problem, čak sam malo smanjio od maksimalnog. Al pošto oboje koriste isti software pretpostavljam da se to nekako može riješiti, da se pojača zvuk iznad tvorničkih postavki.
Znači, nije mi važan zvuk na vanjskom zvučniku, on je dovoljno glasan, nego zvuk kada nekoga zovem.
Zahvaljujem!
Mislim da nema pomoći oko zvučnika za razgovor (nažalost samo tipka sa strane)
za takve manipulacije treba koliko sam ja skužio kupiti Motorolu
koja je vodeča u tome području modanja softa
ali to bi Blue Devil znao puno puno više reći!![]()
"Prijateljstvo je neopisiv luksuz
biti s nekim da se osjećamo potpuno sigurno,
bez da odlučite vagati misli ili riječi."
George Eliot
Bookmarks