Pozdrav,
javljam se kao totalna truba po pitanju igara.
Naime zanima me nekakva igra u kojoj se vozi avion, lovac, zračne borbe i sl....
Dali itko ima kakvu preporuku???

P.S.
Imam poprilicno jak stroj pa dajte bilo kaj