pogledaj malo ovu temu
http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=23129
Pozdrav!!!
Zanima me kako staviti mapu east europe na nokiju 6630.
Imam i reciever i tomtom na mobu,ali kako staviti sad east europe?
Hvala na svakom odg
pogledaj malo ovu temu
http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=23129
It has to start somewhere it has to start sometime what better place than here what better time that now!!!
Da ne otvaram novu temu ....
Može li Nokia 6630 raditi sa 2 GB mem karticom , mislim si kupiti ovu u fenksa ali ne znam da li ćee raditi ok ??
Memorijska kartica Multimedia Card Reduced Size 2GB DualVoltage,takeMS,retail
http://www.feniks-kompjutori.hr/inde...919&kateg=0309
6630 može primiti taj kapacitet no pitanje je hoće li raditi upravo sa tom karticom...
moja preporuka ti je da u njega ne stavljaš karticu tog kapaciteta jel češ ga osjetno usporiti
angels might have been eaten.
Bitno mi je samo radi Tom Tom-a , znači prepoznat će taj kapacitet .Hvala .
Bookmarks