Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5
  1. #1
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    [6630] kako staviti easten europe??

    Pozdrav!!!
    Zanima me kako staviti mapu east europe na nokiju 6630.
    Imam i reciever i tomtom na mobu,ali kako staviti sad east europe?
    Hvala na svakom odg

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    ~~DotSIS.com~~
    Mobitel
    LG L80
    Operater
    VIP,TELE2
    Godina
    41
    Postova
    712
    Bodovi
    10.007
    Nivo
    23
    Bodovi: 10.007, Nivo: 23
    Bodovi: 10.007, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    It has to start somewhere it has to start sometime what better place than here what better time that now!!!

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    u Hrvatskoj
    Postova
    154
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da ne otvaram novu temu ....

    Može li Nokia 6630 raditi sa 2 GB mem karticom , mislim si kupiti ovu u fenksa ali ne znam da li ćee raditi ok ??

    Memorijska kartica Multimedia Card Reduced Size 2GB DualVoltage,takeMS,retail

    http://www.feniks-kompjutori.hr/inde...919&kateg=0309

  4. #4
    nihilistic Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 3G 16Gb
    Operater
    vip
    Postova
    4.800
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    6630 može primiti taj kapacitet no pitanje je hoće li raditi upravo sa tom karticom...
    moja preporuka ti je da u njega ne stavljaš karticu tog kapaciteta jel češ ga osjetno usporiti
    angels might have been eaten.

  5. #5
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    u Hrvatskoj
    Postova
    154
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bitno mi je samo radi Tom Tom-a , znači prepoznat će taj kapacitet .Hvala .


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. objašnjenje kako staviti java igre u mob
    By X-Plosiv in forum Samsung
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 08-01-2006, 14:42
  2. Kako na google staviti neku stranicu
    By Sipe in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 13-11-2005, 13:34
  3. Kako staviti HRV na C65
    By Krompirko in forum Siemensi X6x i X7x
    Odgovora: 56
    Posljednji post: 25-07-2005, 00:35
  4. kako staviti vl.sliku umj avratara
    By bond-james-bond in forum Pravila / Obavijesti / Prijedlozi
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 08-01-2005, 17:25
  5. Kako staviti MIDI melodije na SE T230!?!HELP!!
    By Tino1234 in forum Općenito
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 26-06-2004, 11:44

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove