http://www.hyundai-elektronika.com/HR/MP572V.asp
Meni se čini dosta povoljno za 2GB model i još imam jedan stari walkman na kazete koji će pomoć u 25% popusta.
http://www.hyundai-elektronika.com/HR/MP572V.asp
Meni se čini dosta povoljno za 2GB model i još imam jedan stari walkman na kazete koji će pomoć u 25% popusta.
cuj jako dobra akcija ali pripazi da ti nema 2.5mm plug,jel ako ti se strže orginal slusalice onda dok kupiš adapter i sluske ode cijeli vijek a glupo češ izgledati.Ali 2gb za 597 kn još k tome 25%popusta ako se donese stari![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
da koliko sam vidio na jednom hyundaju ima 2,5mm slot, ali ovdje piše 2x priključak za slušalice,moram priznat da to još nisam vidio nigdje.
DO koliko ovo traje, možda uzmem. Imam cilo groblje discmana, walkmana i nekoliko (nisu svi moji) mp3 playera, a jedan ne radi..
do 31.12.Izvorno postao a.k.
![]()
Djevojke postanu žene kad duboko u sebi spoznaju čvrsti razlog za to
evo da vam ja prevedem: " U periodu od 21.12.2006 do 03.01. 2007...."
Pozdrav! Ja sam kupio Hyundai MP-572V. Šta je, tu je! Hebe me to što "vidi" samo 177 fileova! Možda bi problem bio riješen sa novim firmwareom!? probao sam ga tražit, ali još ništa! Ako je netko imao više sreće nek objavi link! Molim
Isti problem, trebalo bi malo pritisnuti ove kaj to uvoze da smisle neki novi firmware. Tu jos uvijek nema nista - www.hyundai-elektronika.com/HR/files.asp , a ni na slovenskim stranicama - www.trion-int.com/content.aspx?docid=167533.
Uvoznik za Hrvatsku:
Trion-H d.o.o.
Kolarova 7, Zagreb
tel: 01/2305665
fax: 01/2396950
Stiže nova akcija. Stvar se zove Pixatronics SA202A, cijena u maloprodaji 364,78, veleprodajna 299,00.
Reprodukcija mp3,mp4,wma,mpx,amv i mtv. Ugrađeni zvučnici, 1GB memorije, zaslon 1,5" CSTN u boji, radio, equalizer, punjiva baterija sa adapterom.
Sliku nažalost nisam našao nigdje na netu, a skener nemam.
Inače za one koji bi isprobavali, ne može, zato se i zove "cash and carry", plati i nosi pa se poslije žali![]()
"Prijateljstvo je neopisiv luksuz
biti s nekim da se osjećamo potpuno sigurno,
bez da odlučite vagati misli ili riječi."
George Eliot
jel je 'ko kupio Pixatronics SA-202A 1GB? cijena je niska. jel ga uopce jos ima????
![]()
pzdrv!
prije pet dana sam kupio HYUNDAI mp4 MP-572V i mogu reci da uredjaj OK ali imam jedno pitanje danas sam prvi put upalio uredjaj i skuzio da je u ekranu dlaka velicine cca. 2cm Šta mislite dali ce to proci na reklamaciji te dali cu dobiti drugi ili il ih mogu poljubiti u dupence? ako imam 'ko sa kakvim iskustvima sa reklamacijama bilo bi mi drago da napise koje slovo.
![]()
prije 5 dana sam u metro-u kupio hyundai mp4 MP-572V i danas sam uređaj prvi put upali i skuzio da mi je u ekranu DLAKA!! pa me zanima dali ko zna dali ce mi priznati jamstvo ili reklamaciju za novi uređaj??????
meni je otisho gumb sa strane na tom playeru i odmah su ga ishli zamijennit...
Nokia-5110.3310.3510.6070.6230.6260.6230i.6280.8910.8310 ..Motorola-v3.v3i.k1..LG-ke800..Samsung-s5230.d600.e900.u600.u900.i900 Omnia..HTC-Wilidfire..Ericsson-a1018s.t29s.. SonyEricsson-t310.v610.s500.k750.j300..BlackBerry-8310 Curve..Siemens-S65
evo moje mišljenje o hyundaiu: za te novce dobar mpx player. mane su mu lošije slušalice i ne bas kvalitetna izrada. nakon kraceg vremena izmedju zastitnog stakla ui ekrana udje prasina. Sve u svemu zadovoljavajuce.......jos ih je ostalo par komada u sesvetama....
Nedajte se kontorlirat'. www.fmjam.com Kad je ljudima dosadno, dosadno im je ponajprije stoga što su dosadni sebi samima.http://www.youtube.com/watch?v=kQfCAiDfzvI
kupio sam ja na akciji u metrou player i zazalio, bio je vec jedno 6 puta na popravku, tak da izbjegavajte i metro i njihove akcije..
to ti se potrefilo da si naišo na player sa greškom,ja stalno kupujem kod njih svoje mp3 playere i nikad problema i nikad se nisam žalio
HYUNDAI mp4 MP-572V eno gore mojih postova zadovoljan sam sta se tice mp4-a jedino ta prasina koja udje izmedju ekrana i zastite i prijam radia mu je losiji ali sta se tice svega ostalog. ja smatram da im je ovaj mp4![]()
Nedajte se kontorlirat'. www.fmjam.com Kad je ljudima dosadno, dosadno im je ponajprije stoga što su dosadni sebi samima.http://www.youtube.com/watch?v=kQfCAiDfzvI
ne isplati se uzimat jeftine playere, sony vam dodje 500-1000kn super zvuk, trajnost. pre god sam uzeo mp4player, uper izgleda, color display, radio snimanje, al djabe to ak to ne radi fino-platio ga 400kn. koji sam io naivcina!
.ebiga stari....
Nedajte se kontorlirat'. www.fmjam.com Kad je ljudima dosadno, dosadno im je ponajprije stoga što su dosadni sebi samima.http://www.youtube.com/watch?v=kQfCAiDfzvI
Bookmarks