brijem da je isto ko za k750
Ovako: Frend mi ima d750i brandiran na t-debil i zaključan na istu jeb*** mrežu. Htio bi ga pretvoriti u w800i a nigdje nema takvog uputstva, nego samo za k750i. P me zanima dali mi itko može staviti detaljno uputstvo kako to napraviti (po mogućnosti sa slikama).
Soft na mobu je:
R1N035
prgCXC 125952_EU_ 1_CL
R1N035
![]()
brijem da je isto ko za k750
Nokia-5110.3310.3510.6070.6230.6260.6230i.6280.8910.8310 ..Motorola-v3.v3i.k1..LG-ke800..Samsung-s5230.d600.e900.u600.u900.i900 Omnia..HTC-Wilidfire..Ericsson-a1018s.t29s.. SonyEricsson-t310.v610.s500.k750.j300..BlackBerry-8310 Curve..Siemens-S65
isto sve!!
(D750 ima software od K750)
glupo su napravili kad ides tipkat broj ono ti pokaze ikonicu od k750.Stvarno T-Debil![]()
R.I.P Dimebag Darrell Lance Abbott 1966-2004
I was best SE modding freak on cafe.mobil until now.
Bye,bye SE modding......out of here -later.
al pazi kak radiš ja sam jučer svog išo pretvarat uz pomoć jednog tipa s foruma kojemu se još jednom zahvaljujem na pomoći . . .
boja moba je bila BROWN a ne RED pa obrati pozornost!!!
ja sam se zezo i zaribo sam cjeli mob . . . nije se dao uključit al ga je neki (moj kum) danas opet uključio sad ću ga opet stavljat na w800
tip sam bio ja i d750 je i ima pravo, d750 je isto kao i k750 za flashat ali moras pazit na boje. najlakse je flashat cid 36 red mobitele, a posto imas d750 oni su skoro 100% cid 36, ali boja, kao kod benkovica moze bit red ili brown, a flashat se mogu samo red mobiteli. za slucaj da imas brown moguce je i to srediti tako da se konvertira u red ali upozorenje, nisu neke sanse i moze ti se desit sta i njemu da mob mora na servis.
A kako da znam jel mu mob "red" ili "brown"???
skines xs++ spojis mob na taj program i ispise ti cid, boju sve..
Siemens c35i>Nokia 5210>Siemens MC60>Samsung E300>SE F500>SE K750i>SE Z530i>MDA VARIO>SE K800i> SE W900i>SE K550i>SE K770i>MDA VARIO again...
e freak jučer je došo kod mene tip o kojem sam ti pričo stavio je neki svoj program i neki poseban kabao upiso je neki kod u tom programu i zatim na "mrtvom mobu" i d750 se upalio . . . boja je nažalost ostala BROWNal ga je uzeo u servis i sutra ću ga dobit i bit će w800. . .
ono oko kamere je jednostavno rješit?
sta oko kamere?
R.I.P Dimebag Darrell Lance Abbott 1966-2004
I was best SE modding freak on cafe.mobil until now.
Bye,bye SE modding......out of here -later.
pogledaj temu niže neda mi se opet pisat "freak" zna o čem govorim
e da naslov teme je : "D750 problem oko kamere"
da, to je servisni kabal, s njim ga bez problema oživi. al ja se radje ne bi zaje... s tim s kamerom ako je mob ostao brown jer se moze desit opet ista stvar. ali posto mislim da se firmware moze tako promijeniti samo na red mobitelima onda mi javi na pm da to sredimo, onda nemas beda jer nema rizika
očeš reč sad kad ga dobijem kao w800 da neće biti zajebancije s kamerom?
.::SonyEricsson & Honda u srcu::.
ne, bit ce i dalje al ako ti mob bude red verzija kad ti se vrati kao w800 onda cemo bez problema moc rijesit to s kamerom.
ok ja cu ti samo na pm javit kad da uključiš msn
.::SonyEricsson & Honda u srcu::.
Bookmarks