Flashiranje moras ionako napravit.
Svaki model imaju svoj Downloader, tako ta patchove moras vezat za Firmware a onda taj firmware flashirat! Sama instalacija patchova ne moze.
Nemaju isti software, ako mislis zbog menija e to nije to.Usput,jel flashiranje isto kao na D600 (s obzirom da imaju isti software)
Flashiranje je kod D-serije isti prinicip!


Odgovori uz citat
Bookmarks