Dal netko igra tu igricu i kako vam se sviđa?



Meni je igrica super makar zauzima 7 i nešto gigabajta na hardu, al je bolja nego gta san andreas jel je puno veća mapa, a i grafika je duplo bolja, kao far cry.

Ocjena 5.