Ovako u nekim igrama moram da stisces shift brzo nekoliko puta za redom i onda me izbaci iz igre i pokaze onaj accessibility options. pokuso sam ugasit tu nesto ali onda mi tipkovnica uopce neradi, sta god stisnem nece... kako to da sredim
Ovako u nekim igrama moram da stisces shift brzo nekoliko puta za redom i onda me izbaci iz igre i pokaze onaj accessibility options. pokuso sam ugasit tu nesto ali onda mi tipkovnica uopce neradi, sta god stisnem nece... kako to da sredim
It's nice to be important, but it's more important to be nice
Bookmarks