> * < < *<*
Nisam ziher jel već duže nemam taj mob
Please molim taj kod.![]()
A kako upisati >,<
Opcije-Simboli i tamo nades > i < .
´Ko prije umre, duze je mrtav!
A to se upisuje kao sms!? , a ja mislio kao da pozivaš taj broj tj. kod jer sam tako naviknuo kod proslih mobitela.
Bookmarks