Kako promjeniti zvuk dolazece poruke na MDA variu i kako ubaciti vlastiti ton tj melodiju?
Hvala!
Kako promjeniti zvuk dolazece poruke na MDA variu i kako ubaciti vlastiti ton tj melodiju?
Hvala!
Pogledaj post kolege Shamanix-a
Link
Zadnji uredio Wisher : 16-02-2007 u 09:44
Obrisane su offtopic poruke. Držimo se teme.
MDA Compact IV
Puno hvala! Mislim da ce ovaj prog valjati.
Hmm, mislim da ipak nece ic. Nije promjenio nista, kad stavim vlastiti zvuk nista se ne cuje, a kopira u memu.
Jako dobar program (barem meni) je pocketMaxPhoneAlarm....
probaj njega....
http://www.pocketmax.net/phoneAlarm.html
Pazi i na tipove datoteka koje stavljaš.
Na WM5 bez third party aplikacija nećeš primjerice moći samo tako staviti .mp3 za sms notice.
Again...it's all in the manual
Provjeri na wikipediji...sve ti je tamo
I linkove u mojem potpisu...ali kvragu onaj najkorisniji nešto šteka...ne znam šta je sa XDA Developers, ne mogu na forum?
Zadnji uredio Wisher : 15-02-2007 u 23:14
Pocket Ringo se zove program s kojim mozes mijenjat zvukove i stavit mp3 za SMS..
Ovaj manual http://www.t-mobile.hr/pdf/MDA%20Vario_PRIRUCNIK%20.pdf bemu miševe
Tako je
Toga smo svi svjesni nažalost
H,
Evo bas sam malo cacko po onom tvom manual-u sto si mi poslao i naravni nigdje nema objasnjenje da se NE MOZE staviti vlastita melodija bilo kakve ekstentije kao zvuk poruke, no nebitno.
Samo bi te molio kad bi bio toliko dobar i rekao koji to program omogucava stavljanje vlastite melodije kao SMS notice.
Eto toliko i hvala.
Bookmarks