a gdje si nasao tu reklamu???na njihovoj stranici nista nema...
evo sad sam skinula onu realtone...katastrofahehehe
mogli su nes bolje dat![]()
Vipnet poklanja realtone,polifone i Halo melodije na Live! portalu nazvane Vip_kvaliteta_zvuka i Vip_sound_logo.
Spojite se preko mobitela i poskidajte koje želite.Ovo se pojavilo nakon pojave onih reklama Zvuk.Kristalno čist.
Za one kojima se ne da ići tamo i skinuti stavljam ih skinute sa telefonima
Nokia 6600 - amr i mid
Motorolom U6 - mp3 i mid
Sony Ericssonom W300i - mp3 i mid
Nokia N70 - mp3 i mid
Zadnji uredio sms freak : 11-07-2007 u 00:11
a gdje si nasao tu reklamu???na njihovoj stranici nista nema...
evo sad sam skinula onu realtone...katastrofahehehe
mogli su nes bolje dat![]()
Toše hajde da napravimo zvjezdano nebo...budi najsjajnija zvijezda na njemu a ja ću biti tvoj odsjaj u jezeru suza!
R.I.P.-16.10.2007.
Jumbo plakati kraj kojih prolazim,TV,mislim da ima i u novinama.Izvorno postao tutlek
Da je bolja ne bi bila besplatna.![]()
e tu imas pravohehehe
samo sto...halo melodija, koliko mi se cini, nije besplatna... barem mene trazi aktivaciju od 3,91kn...hm...dobro,nije da bi ju stavila,ali ono...velim...
Toše hajde da napravimo zvjezdano nebo...budi najsjajnija zvijezda na njemu a ja ću biti tvoj odsjaj u jezeru suza!
R.I.P.-16.10.2007.
Pročitaj odjeljak Način naplate za korisnike Halo melodijaIzvorno postao tutlek
http://www.vipnet.hr/cw/show?idc=10351498&idnews=288581
Znači ovu melodiju ne plaćaš,samo korištenje usluge Halo melodija.
Vidio sam kad sam isao na Vodafone Live portal reklamu, pjesma mi se ne sviđa, ali onda druga, vip logo sound bi eventualno mogla poslužit za sms.
Također vip poklanja i Java igru Grrrudanje! ali ima za svega par mobitela.
Ma sve je to super, samo nek oni poklanjaju![]()
Meni na E70, kad odaberem realtone javi-Vaš mobilni telefon ne podržava ovu uslugu! WTF
Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
U Mobisu!
Pa da. Sto ocekujesTo je poslovni mobitel, a ne za igranje.
Tko se ljuti, uvalim mu kruti...
vidio sam ja ovo prije tri dana , ajde neka vip barem nešto dariva![]()
Evo nabavio sam i melodije skinute sa uređajem Nokia N70.
Bookmarks