Nakon dosta testiranja i slanja na sve 3 mobilne mreže u nas (da 3, Tomato nije mreža),mogu vam preporučiti stranicu za slanje besplatnih sms poruka koje stižu jako brzo nakon slanja.Potrebna je samo besplatna registracija.

http://www1.wadja.com/default.aspx

Par činjenica i korisnih savjeta za dobar početak:

- Na Operi slanje ne radi-testirao zbog sigurnosne slike s koje morate upisati 6-eroznamenkasti broj,naime taj browser ne mijenja sliku pa je stalno ista i nemožete poslat više od jedne poruke.
Preporučam korištenje FireFoxa 2.0-testirao,Internet Explorera,Crazy Browsera ili Maxthona-testirao za neometano slanje poruka(a i zbog pamćenja brojeva koje ste upisivali pa će rad biti lakši i brži).

- Na početku registracije uploadajte svoju sliku za profil (ne mora baš biti osobna fotografija,može i npr. vaš avatar ) do veličine 100kB,to će vam omogućiti slanje poruka na bilo koji broj mobitela a ne samo prijateljima iz popisa.

- Možete upisati najviše 80 znakova dok ostalo ide na ovaj završetak poruke:
from http://p.wadja.com/vaše korisničko ime
---
FREE SMS: www.wadja.com
- Brojeve primatelja upisujete OBVEZNO u internacionalnom formatu +3859XXXXXXXX jer je to garancija da će poruka stići primatelju.

- E sad se više nemogu sjetit ničega korisnog i što bi pomoglo... osim možda- Navalite! Evo i direktni link za registraciju http://www1.wadja.com/main/login/get_id.aspx (besplatnu naravno)
Hihi,sad sam skratio muke onima koji imaju ref= linkove u potpisu da bi mogli slat poruke sa ostalih ""free sms"" servisa <-primjetite dvostruke navodnike

Pozdrav od SMS FREAKA!