-
Što dobijem ako u K750i stavim softare od K800i???
Kao što kaže naslov što dobijem a što gubim (osim garancije) ?
Hvala!
-
-
nejde ti softver od k800 u k750...i mislim da je bila slična tema
edit: evo http://cafe.mobil.hr/showthread.php?...ight=k800+k750
-
-
Ne dobijes nista, vjerovatno mob koji ce mozda radit, a mozda i nece.
a i tema je bila i zakljuceno je da to nije moguce
-
-
Pardon,
mislio sam na W800!
-
-
Da li se nešto dobije?
Znam da se dobije bolja kvaliteta slika, ali ne znam za drugo!
-
-
-
Pravila postanja
- Ne možeš stvarati nove teme
- Ne možeš odgovarati na postove
- Ne možeš slati privitke
- Ne možeš mijenjati svoje postove
Pravila foruma
Bookmarks