Evo ja sam zadovoljan s diabolicom 1.3.zanimaju me Vaša mišljenja...koji je yuet najbolji, pri tom mislim najviše nakrcan aplikacijama?
isto me zanima koji još postoje MP ovi za v360
Evo ja sam zadovoljan s diabolicom 1.3.zanimaju me Vaša mišljenja...koji je yuet najbolji, pri tom mislim najviše nakrcan aplikacijama?
isto me zanima koji još postoje MP ovi za v360
pa najbolji je yuet, ja sam glaso za njega
koji konkretno ?
yuet 1.7 s
jel ovaj s nest posebno znaci ili ? daj molim te baci mi link za DL da se sad ne ubijam od sercha
thx![]()
odi na ovu stranicu i nadji, nemam vremena da sad trazim :
http://yuetblog.blogspot.com
Bookmarks