Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 2 1 2 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 30
  1. #1
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Neretva
    Mobitel
    SE k750i
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    80
    Bodovi
    7.331
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.331, Nivo: 20
    Bodovi: 7.331, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Thumbs down Diskriminacija malih mjesta od strane T-Com-a

    Evo ovi post sam postavija isključivo da negodujem T-Com jer nije u stanju nakon 6 mjeseci šta je obećan postavit ruter za adsl. Dolazim iz malog mjesta koje ima oko 750 stanovnika, dobili smo 1998 god. novu centralu koja je tada bila najsuvremenija. Kroz selo su te iste godine provučeni novi kabeli i još je stavljen i svjetlosni kabel. Centrala povezuje dva mjesta, moje sa 750 i drugo mjesto sa 220 stanivnika šta je ukupno 970 stanovnika. Po T-Com naredbi je da je potrebno naći 16 zainteresirano za uvođenje adsl-a u jednu centralu. Mi smo našli 32 zainteresiranih i taj smo spisak dostavili u T-Com u Zagrebu na navedenu adresu koju su nam dali i tad su nam obećali da ćemo u roku 2 mjeseca dobiti adsl ali prošlo je otoga punih 6 mjeseci a niko ništa ni pomaka nije napravio. Na naš ponovni upit šta je sa uvođenjem adsl u centralu oni nam odgovaraju "da nam se zahvaljuju na suradnji ali da trenutno nisu u mogućnosti u našu centralu ugraditi ruter jer trenutno nemaju raspoloživih jedinica koji bi to ugradili to jest da su zatrpani poslom". Sad nek mi neko kaže da smo uz bok europskim zemljama što se tiče interneta!!!! Možda je Zagreb a di smo mi mali??????
    Zadnji uredio Sljaka : 06-12-2006 u 22:48 Razlog: Neke osnove pravopisa ipak treba naučiti, inače ispadamo smiješni, a možda i glupi!

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran250 Experience Points10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Europe:-)
    Mobitel
    S 8
    Operater
    ,E-plus,ortel.de
    Godina
    50
    Postova
    297
    Bodovi
    11.242
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.242, Nivo: 25
    Bodovi: 11.242, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 54,0%
    Ukupna aktivnost: 54,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da nažalost tako je kod nas.
    I feel the need -the need for speed!!!!!

  3. #3
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Mar 2005
    Mobitel
    LG g3
    Operater
    VIP
    Postova
    691
    Bodovi
    9.766
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.766, Nivo: 23
    Bodovi: 9.766, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A to kaj njima saljes ti je nista moras otic u neko srediste, bit lud napravit neku frku (obavezno se derat) pa da vidis dal ce se onda pokrenut

  4. #4
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Neretva
    Mobitel
    SE k750i
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    80
    Bodovi
    7.331
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.331, Nivo: 20
    Bodovi: 7.331, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zar niko nema razumjevanja za nas male nego nas kečkaju okolo ko budale, a izgleda da njima nije stalo do novih korisnika. Od nas 32 koji ćemo uzed adsl će 10 minimalno uzet maxtv a uvik će se još neko nać zainteresiran za adsl i maxtv.
    Zadnji uredio Sljaka : 06-12-2006 u 22:49 Razlog: ads ne postoji

  5. #5
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Neretva
    Mobitel
    SE k750i
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    80
    Bodovi
    7.331
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.331, Nivo: 20
    Bodovi: 7.331, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao EagleONE
    A to kaj njima saljes ti je nista moras otic u neko srediste, bit lud napravit neku frku (obavezno se derat) pa da vidis dal ce se onda pokrenut
    Prova li smo i to, ovaj frend mi je 45 min sra na telefon one u zagrebu ali opet ništa. Probali smo ujtit neke veze ali bez uspjeha i na kraju smo pokušali priko politike ali politika ko politika obećanja luda radovanja.

  6. #6
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Mobitel
    Nokia E71
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    37
    Postova
    2.121
    Bodovi
    30.046
    Nivo
    42
    Bodovi: 30.046, Nivo: 42
    Bodovi: 30.046, Nivo: 42
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nije to diskriminacija nego ekonomija. Ako ti je lakse, na udaljenosti 15 minuta od centra zagreba (15 minuta pjeske) ne mozes dobiti ADSL.
    Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers.
    www.gadgethive.com

  7. #7
    Ừ cup of tea, anyone? Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2004
    Lokacija
    Sesvete
    Mobitel
    ZUK Z1
    Operater
    Tele2
    Godina
    48
    Postova
    5.830
    Bodovi
    84.660
    Nivo
    70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Čak i neke mikrolokacije u samom Zagrebu nemaju ADSL... Oni ga uvode gdje oni misli da bi im bilo najisplativije... Najbezobraznije mi je kad šalju sa telefonskim računima prospekte u kojima oglašavaju ADSL...

  8. #8
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Korcula
    Mobitel
    Blackberry Bold 9900&9700
    Operater
    VIP
    Godina
    54
    Postova
    192
    Bodovi
    10.345
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.345, Nivo: 24
    Bodovi: 10.345, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mi smo dostavili popis zaintersiranih od preko 50 ljudi prije vise od 15 mjeseci...., do danas nista!!
    tako da se ne nadaj previse njihovim obecanjima......

  9. #9
    very old s-mod Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points
    Nagrade:
    Community Award

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Duga Resa (uskoro ;) )
    Mobitel
    Vidi gore i još neki HTC
    Operater
    samo ne A1
    Godina
    62
    Postova
    6.816
    Bodovi
    62.269
    Nivo
    60
    Bodovi: 62.269, Nivo: 60
    Bodovi: 62.269, Nivo: 60
    Ukupna aktivnost: 64,0%
    Ukupna aktivnost: 64,0%
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ljudi moji stavite se u obrnutu poziciju. Imate na jednoj strani gradove koji nisu potpuno pokriveni i na tisuće potencijalnih korisnika, a na drugoj strani imate neku provinciju gdje imate nekoliko desetaka zainteresiranih potencijalnih korisnika. Ako uzmete u obzir da uvijek netko od zainteresiranih odustane jer interesiranje nikog ne obavezuje, razmislite gdje ćete prije ponuditi svoju uslugu.
    Mislim da vam je odgovor poznat. To je nažalost surova stvarnost i ako i T-com pokrije ADSL-om neku provinciju to je više slučajnost nego pravilo.
    In vino veritas !
    Omnia mea mecum porto !
    Alea iacta est !

  10. #10
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    May 2006
    Postova
    61
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    istina...i to me jako zivcira...
    pola grada je obuhvaceno pola ne,..
    čakstovise i kvartovi,naime polovica kvarta koja je prikljucena na novu centralu ima adsl,a polovica na staroj .....
    uzas

  11. #11
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Neretva
    Mobitel
    SE k750i
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    80
    Bodovi
    7.331
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.331, Nivo: 20
    Bodovi: 7.331, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pa onda netribaju obećavat, oni su namprije pola godine obećali da će za 2 miseca uvest to, samo te prave budalom. Nebi se baš složija da je to ekonomija jer je selo do moga koje imaju 10 ljudi spojeno na ads su im uveli ima već skoro pa godinu dana jer su imali nekakvu jaku vezu u T-Coma a ****** mi tu vezu nemamo.

  12. #12
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Aug 2005
    Lokacija
    Vukovar
    Mobitel
    S10E, Find X3 Neo
    Operater
    HT,bonbon
    Postova
    9.595
    Bodovi
    143.430
    Nivo
    91
    Bodovi: 143.430, Nivo: 91
    Bodovi: 143.430, Nivo: 91
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mislim da to nema veze sa ekonomijom.ipak se tu radi o T-comu i kod njih nista nije cudno.

  13. #13
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Neretva
    Mobitel
    SE k750i
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    80
    Bodovi
    7.331
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.331, Nivo: 20
    Bodovi: 7.331, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A ****** nažalost je tako niko neće da mari za malim korisnicima kad nema konkurencije

  14. #14
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Korcula
    Mobitel
    Blackberry Bold 9900&9700
    Operater
    VIP
    Godina
    54
    Postova
    192
    Bodovi
    10.345
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.345, Nivo: 24
    Bodovi: 10.345, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mozda tko otprilike zna koliki je trosak postavljanja ADSL opreme u tel. centralu?

  15. #15
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jun 2006
    Mobitel
    Nokia 5800XM
    Operater
    Tele2
    Postova
    1.224
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nije to ni do ekonomije ni do T-lopova nego do države! Država im je poklonila infrastrukturu i uvjetovala im je broj korisnika koje trebaju imati, a ne područje koliko trebaju pokriti, ali to je manja greška države. Veća greška je sama prodaja infrastrukture. Trebali sui infrastrukturu prodati firmi koja bi ugovorom pristala da neće moći dobiti licencu za pružanje telekomunikacijskih usluga već bi samo mogla iznajmljivati infrastrukturu i ulagati u istu. U nekim zemljama na taj sistem svaka kuća ima optički vod!
    Nokia: 3310 -> 3330 - > 7650 -> 3650 -> N70 -> 6288 -> 5800 XM
    Glupa 6288 pola života provela u Mobisa, sad strahujem da 5800 ne doživi isti scenarij

  16. #16
    very old s-mod Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points
    Nagrade:
    Community Award

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Duga Resa (uskoro ;) )
    Mobitel
    Vidi gore i još neki HTC
    Operater
    samo ne A1
    Godina
    62
    Postova
    6.816
    Bodovi
    62.269
    Nivo
    60
    Bodovi: 62.269, Nivo: 60
    Bodovi: 62.269, Nivo: 60
    Ukupna aktivnost: 64,0%
    Ukupna aktivnost: 64,0%
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao rx-5
    Pa onda netribaju obećavat, oni su namprije pola godine obećali da će za 2 miseca uvest to, samo te prave budalom. Nebi se baš složija da je to ekonomija jer je selo do moga koje imaju 10 ljudi spojeno na ads su im uveli ima već skoro pa godinu dana jer su imali nekakvu jaku vezu u T-Coma a ****** mi tu vezu nemamo.
    Jesi ti čuo za onu obećanje ludom radovanje i usput, daj već nauči da nije ADS nego je ADSL.
    In vino veritas !
    Omnia mea mecum porto !
    Alea iacta est !

  17. #17
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Mobitel
    Nokia E71
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    37
    Postova
    2.121
    Bodovi
    30.046
    Nivo
    42
    Bodovi: 30.046, Nivo: 42
    Bodovi: 30.046, Nivo: 42
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Zabac1
    Mozda tko otprilike zna koliki je trosak postavljanja ADSL opreme u tel. centralu?
    Mislim da je oko 100 000 kn. Neka me netko ispravi ako nisam u pravu...
    Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers.
    www.gadgethive.com

  18. #18
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran250 Experience Points10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Europe:-)
    Mobitel
    S 8
    Operater
    ,E-plus,ortel.de
    Godina
    50
    Postova
    297
    Bodovi
    11.242
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.242, Nivo: 25
    Bodovi: 11.242, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 54,0%
    Ukupna aktivnost: 54,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao rospaya
    Mislim da je oko 100 000 kn. Neka me netko ispravi ako nisam u pravu...
    Pih..šta je to za njih,to oni zarade za par dana ako ne i prije
    I feel the need -the need for speed!!!!!

  19. #19
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Gunja
    Mobitel
    Galaxy s4
    Operater
    VIP
    Postova
    134
    Bodovi
    9.419
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.419, Nivo: 23
    Bodovi: 9.419, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    trud trud i trud ,.......

    kod mene u mjestu je lik koji ima kompjuter shop skupljao potpise,.,,

    mjesto ima cca 6000 stanovnika , potpisalo se njih oko 60 , ja nisam iz principa.


    za sad jedini ja imam dsl u mjestu .

    svima se ekipa najavila tek za mjesec-dva .

    zasto ?

    svaki dan mailovi upiti pitanja. cak sam 2-3 puta otkazivao ugovor .

    pozovite se na njihovu nesposobnost i neposlovnost .

  20. #20
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Neretva
    Mobitel
    SE k750i
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    80
    Bodovi
    7.331
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.331, Nivo: 20
    Bodovi: 7.331, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Aureus
    trud trud i trud ,.......

    kod mene u mjestu je lik koji ima kompjuter shop skupljao potpise,.,,

    mjesto ima cca 6000 stanovnika , potpisalo se njih oko 60 , ja nisam iz principa.


    za sad jedini ja imam dsl u mjestu .

    svima se ekipa najavila tek za mjesec-dva .

    zasto ?

    svaki dan mailovi upiti pitanja. cak sam 2-3 puta otkazivao ugovor .

    pozovite se na njihovu nesposobnost i neposlovnost .
    Nije njima problem svaki dan poslat meil i napadat ih samo daj adresu??

  21. #21
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zamolio bih vas za savjet, da li da idem skupljati potpise za adsl ili se to uopce ne isplati, kako sam citao na ovom forumu. Nalazim se u Baranji i probao sam pitati u ht-u hoce li ista biti za mjesto Čeminac, a oni meni biti ce moguce tek negdje 2008., doslo mi je da ih posaljem u pm. Nije mi jasno kako to da ce mjesto Karanac dobiti ove godine adsl a upola je manje selo.

    Cak sam cuo jednu verziju da je neki tip htio prosle godine da vidi nesto u vezi adsl-a da li se moze uvesti, i po prici sam cuo da su mu rekli da opcina ne zeli adsl, kada je otisao u opcinu oni su mu rekli da oni nemaju za to interesa. Pa me sada zanima da li opcina moze kociti takve stvari.

    I da li da pocnem skupljati potpise skupio bih ih barem 20-30, ali kako sam citao ostale postove izgleda da se to ne isplati.

    Pozdrav.

  22. #22
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Neretva
    Mobitel
    SE k750i
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    80
    Bodovi
    7.331
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.331, Nivo: 20
    Bodovi: 7.331, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Kensai
    Zamolio bih vas za savjet, da li da idem skupljati potpise za adsl ili se to uopce ne isplati, kako sam citao na ovom forumu. Nalazim se u Baranji i probao sam pitati u ht-u hoce li ista biti za mjesto Čeminac, a oni meni biti ce moguce tek negdje 2008., doslo mi je da ih posaljem u pm. Nije mi jasno kako to da ce mjesto Karanac dobiti ove godine adsl a upola je manje selo.

    Cak sam cuo jednu verziju da je neki tip htio prosle godine da vidi nesto u vezi adsl-a da li se moze uvesti, i po prici sam cuo da su mu rekli da opcina ne zeli adsl, kada je otisao u opcinu oni su mu rekli da oni nemaju za to interesa. Pa me sada zanima da li opcina moze kociti takve stvari.

    I da li da pocnem skupljati potpise skupio bih ih barem 20-30, ali kako sam citao ostale postove izgleda da se to ne isplati.

    Pozdrav.
    Odmah ću ti reć iz vlastitog iskustva da ti se to neisplati ali svakako to skupi pa im provaj dosađivat. Općina kao općina sa tim nema ništa osmo oni prebacuju odgovornost sa jednih na druge nebili se probali izvuć. ovo šta kažeš da manja mista prije dobiju adsl nego veća to ti je zato šta su nekog našli ko im to dobro gura ipak mito u ovoj državi cvita!!!!!!!!!!!

  23. #23
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Kensai
    Zamolio bih vas za savjet, da li da idem skupljati potpise za adsl ili se to uopce ne isplati, kako sam citao na ovom forumu. Nalazim se u Baranji i probao sam pitati u ht-u hoce li ista biti za mjesto Čeminac, a oni meni biti ce moguce tek negdje 2008., doslo mi je da ih posaljem u pm. Nije mi jasno kako to da ce mjesto Karanac dobiti ove godine adsl a upola je manje selo.

    Cak sam cuo jednu verziju da je neki tip htio prosle godine da vidi nesto u vezi adsl-a da li se moze uvesti, i po prici sam cuo da su mu rekli da opcina ne zeli adsl, kada je otisao u opcinu oni su mu rekli da oni nemaju za to interesa. Pa me sada zanima da li opcina moze kociti takve stvari.

    I da li da pocnem skupljati potpise skupio bih ih barem 20-30, ali kako sam citao ostale postove izgleda da se to ne isplati.

    Pozdrav.
    Karanac

  24. #24
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Neretva
    Mobitel
    SE k750i
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    80
    Bodovi
    7.331
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.331, Nivo: 20
    Bodovi: 7.331, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ojpi
    Karanac
    ??????????????????????????????????

  25. #25
    Ừ cup of tea, anyone? Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2004
    Lokacija
    Sesvete
    Mobitel
    ZUK Z1
    Operater
    Tele2
    Godina
    48
    Postova
    5.830
    Bodovi
    84.660
    Nivo
    70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne samo da se ne isplati sakupljati potpise, već je ta akcija i završila početkom ove godine... Znači, samo ste u njihovoj (ne)milosti...


 
+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 2 1 2 PosljednjiPosljednji

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove