Skinuo sam Windowse sa SP3(znam da nisu mikrosoftovi, al ...) i otpakiram i vidim da je taj windows file u nekom UHA formatu. Probao sam sa alkoholom al nemogu s njim otvoriti. Sto da radim s njim??
Skinuo sam Windowse sa SP3(znam da nisu mikrosoftovi, al ...) i otpakiram i vidim da je taj windows file u nekom UHA formatu. Probao sam sa alkoholom al nemogu s njim otvoriti. Sto da radim s njim??
Bookmarks