Sve je aktivirano i ugrađeni browser radi bez problema. Ali ostale aplikacije ne mogu uspostaviti vezu (Opera, IM+, Agile Messenger, Real Player). Počnu se spajati i tako do besvjesti, protoka podataka nema....

Di je caka??