Sve je aktivirano i ugrađeni browser radi bez problema. Ali ostale aplikacije ne mogu uspostaviti vezu (Opera, IM+, Agile Messenger, Real Player). Počnu se spajati i tako do besvjesti, protoka podataka nema....
Di je caka??![]()
Sve je aktivirano i ugrađeni browser radi bez problema. Ali ostale aplikacije ne mogu uspostaviti vezu (Opera, IM+, Agile Messenger, Real Player). Počnu se spajati i tako do besvjesti, protoka podataka nema....
Di je caka??![]()
When shit turns to gold, the poor will be born without ass
Bookmarks